Odelo za hladne dane

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

Ja vozim sve dok ne lije pljusak sa neba. Priijatno je bilo i kada sam vozio zime 2005/2006 kada je bilo oko -17. U trenerci, samo mi ipak ne odgovara tako nesto sto landara i sto je siroko, bas na tim temperaturama a i inace ispod nule, mada sam tako vozio godinama, ali opet, verujemd a bi mi bilo prijatlnije i lakse sa tim odelima termickim.

Mozes li samo da mi objasnis samo STA su ti SUKI i MAJA, pa da znam sta da pricam sa njima. Jel oni to uveze ili sta rade, jel su oni prodavnica, sverceri?
I sta je NW, ima li to neko srpsko ime?
User avatar
Dragan K.
Posts: 83
Joined: 18 Oct 2007, 20:53
Location: Beograd
Contact:

Post by Dragan K. »

Ljudi uvoze ovu opremu, i imaju prodavnicu u Bgd.
Takodje imaju dobre cene...

Zimsku i letnju opremu Northwave: sprinterice,čarape, duge i kratke gaće, nogavice , rukave , kamašne, duge i kratke dresove, rukavice, kape, jakne, naočare...
Videti na www.northwave.it

KONTAKT INFORMACIJE:

Alex Milenković
Beograd, RS
Telefon: 30 99 043
Mobilni: 063 365 554

:D
Pametan covek nauci i zaboravi, inteligentan se priseca....a glup sve zna!
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

Jao, bas ti hvala, previse ! Samo kada bi jos imali i sve brojeve, ili bar moj broj, onda bi sve bilo lakse da se prezimi...
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

I pri kraju sezone obrati paznju na planetbike. Ja sam tamo tako na snizenju kupio Northwave za mislim 3200din.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

Bio sam pre neki dan u planet bike, ali imaju Scott i jos neke tako termoodela, ali to ne moze da se poredi sa onim BRIKO sto sam video, izgleda ko obicna krpa.
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Vodi racuna da je uobicajena stvar da planetbike-u roba kasni mesec - dva...
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

Znam znam, najmanje mesec-dva. Kada prodje zima, onda kupim odelo za zimu, kada prodje leto, onda kupim...kupace gace...
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Dejv wrote:Vodi racuna da je uobicajena stvar da planetbike-u roba kasni mesec - dva...
Ti znas da kasni mesec dva a ladis jaja u pizdi materini. Vidis na netu palent bike i kao znas da ima. Jel znas ti gde je on ? Ne ne lose pitanje to se vidi na netu. Aj reci sta im stoji na drugoj polici u desnoj vitrini ? Ti znas da kasni mesec dva. Imaju i sad sasvim pristojno sve sto treba. Ali to je meni jadno da uzimas za zimu. Kakav si ti sportista onda ako na par stepeni nize,znaci kad je 5,6 C ne mozes u sorcu da vozis.
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

Jel kazes Dejvu ili meni? Planet...sta god da ima, nema ono sto meni treba. Evo, znam da kada udjes,pravo stoje sorcevi iliti kratke gace za ciklanje, a iza njih tj malo nadesno moze da se vidi da imaju duze gace i te zimske gace koje su daleko od pristojnih u poredjenju sa onim sto sam ja video...A te gadje...zimske...mi trebaju samo za kada je ispod -6 stepeni celzijusa, trenerka mi previse landara kao i sorc, samo je pitanje, kome si se ti ovim postom obratio, sve jedno, ja sam ti odgovorio.

Verovatno si mislio na ovoga Dejva iz Japana.
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Post by Nikola »

Pa možda i u Japanu ima planetbike hahah :)
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

PSG_bg wrote: Ti znas da kasni mesec dva a ladis jaja u pizdi materini. Vidis na netu palent bike i kao znas da ima. Jel znas ti gde je on ?

A kako bi bilo da ti mladicu malo koristis ono dugme "pregledaj poruku"
pre nego stisnes "posalji"
a u medjuvremenu,pre nego stisnes "posalji",malo obratis paznju na to kako se izrazavas i kako se obracas drugima ?

Ako vec u svojoj kuci tako govoris,u tudjoj je red da malo povedes racuna kako se izrazavas i koje reci upotrebljavas.
Kada si se flejmovao sa drugima,onda i da razumem,a ovako,nicim ispovociran da se tako nekome obracas (kakovo god misljenje o njemu imao) to je krajnje nekulturno,pogotovo na javnom forumu.

Ima li ovaj forum administratore,koji paze sta se pise,ili su svi tako zauzeti pa ne stizu ?

Ne znam kako ti,ali ja imam visegodisnje iskustvo sa Planet bajkom(isto ima i Dejv),
i itekako imaju obicaj da robu dobijaju kad joj vreme nije.
Znas ono "bice od nedelje" ,a bude posle dva meseca,kad ce vec prolece da grane ..
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
PSG_bg

Post by PSG_bg »

IRalic wrote:
PSG_bg wrote: Ti znas da kasni mesec dva a ladis jaja u pizdi materini. Vidis na netu palent bike i kao znas da ima. Jel znas ti gde je on ?

A kako bi bilo da ti mladicu malo koristis ono dugme "pregledaj poruku"
pre nego stisnes "posalji"
a u medjuvremenu,pre nego stisnes "posalji",malo obratis paznju na to kako se izrazavas i kako se obracas drugima ?

Ako vec u svojoj kuci tako govoris,u tudjoj je red da malo povedes racuna kako se izrazavas i koje reci upotrebljavas.
Kada si se flejmovao sa drugima,onda i da razumem,a ovako,nicim ispovociran da se tako nekome obracas (kakovo god misljenje o njemu imao) to je krajnje nekulturno,pogotovo na javnom forumu.

Ima li ovaj forum administratore,koji paze sta se pise,ili su svi tako zauzeti pa ne stizu ?

Ne znam kako ti,ali ja imam visegodisnje iskustvo sa Planet bajkom(isto ima i Dejv),
i itekako imaju obicaj da robu dobijaju kad joj vreme nije.
Znas ono "bice od nedelje" ,a bude posle dva meseca,kad ce vec prolece da grane ..
A vi kako te ? :P :P :P :P :P Ja tebi A nisam reko, nemoj ni ti meni. Onaj post je bio za dejva jer sta on prica kako koja radnja radi u beogradu.
User avatar
bodapro
Posts: 91
Joined: 08 May 2007, 11:22
Location: Sremska Mitrovica

Post by bodapro »

IRalic wrote:
PSG_bg wrote: Ti znas da kasni mesec dva a ladis jaja u pizdi materini. Vidis na netu palent bike i kao znas da ima. Jel znas ti gde je on ?

A kako bi bilo da ti mladicu malo koristis ono dugme "pregledaj poruku"
pre nego stisnes "posalji"
a u medjuvremenu,pre nego stisnes "posalji",malo obratis paznju na to kako se izrazavas i kako se obracas drugima ?

Ako vec u svojoj kuci tako govoris,u tudjoj je red da malo povedes racuna kako se izrazavas i koje reci upotrebljavas.
Kada si se flejmovao sa drugima,onda i da razumem,a ovako,nicim ispovociran da se tako nekome obracas (kakovo god misljenje o njemu imao) to je krajnje nekulturno,pogotovo na javnom forumu.

Ima li ovaj forum administratore,koji paze sta se pise,ili su svi tako zauzeti pa ne stizu ?

Ne znam kako ti,ali ja imam visegodisnje iskustvo sa Planet bajkom(isto ima i Dejv),
i itekako imaju obicaj da robu dobijaju kad joj vreme nije.
Znas ono "bice od nedelje" ,a bude posle dva meseca,kad ce vec prolece da grane ..
Potpisujem :!:

ja lično psovke u kući NE koristim od jan.2004-e kada sam postao otac...
van kuće, u određenom društvu DA...apsolutno, čak šta više Volim sočno da opsujem...

Međutim, prvo što sam naučio kada sam pre deset godina počeo da posećujem jedan od najvećih foruma http://www.elitesecurity . org/ je da je vređanje drugih korisnika
foruma po bilo kom osnovu apsolutno zabranjeno, kao i da su psovke i intimni delovi tela kao i bliža i dalja ženska rodbina tutnuti u filter.
I ako izuzmemo deo foruma MadZone gde se sporadično može naleteti na prikrivenu psovku (vulgarnu reč) u ostatku foruma ona se NE može videti.

Dakle, 196000 (stodevedesethiljada) registrovanih korisnika može da shvati činjenicu da je i internet javni medij kao i tv i radio npr. i da su psovke u javnim medijima neprimerene.

Ti ne možeš? ma daj...
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Izivini decko sto si toliko zapenio. Opusteno. Ti volis u drustvu socno da opsujes.Volim i ja. ako ovaj forum svrstavas u kategoriju istu kao i TV onda se obrati nekim clanovima da grupno posetite jednu igraonicu.
User avatar
bodapro
Posts: 91
Joined: 08 May 2007, 11:22
Location: Sremska Mitrovica

Post by bodapro »

PSG_bg wrote:
IRalic wrote:
PSG_bg wrote:
A vi kako te ? :P :P :P :P :P Ja tebi A nisam reko, nemoj ni ti meni. Onaj post je bio za dejva jer sta on prica kako koja radnja radi u beogradu.
pitanje kao da je i meni namenjeno..

a zašto Vuxi?
zašto je bilo njemu namenjeno kada je on pre samo godinu dana (ako nisi upoznat) još uvek bio u beogradu i špartao po tom istom planetu mnogo pre tebe (ja čak u njemu nikad nisam bio) ???

čime si ti izazvan na ovoj temi pa si uopšte i morao da komentarišeš njegov post??

na temi o sterilitetu si brže bolje prostački odgovorio članu Vulpes, da bi u poslednjem postu komentarisao "kako ste mu lepo rekli" ... VladaS da ali ti NE...

hmm, za tebe kao ni za bilo koga drugog nisam ni drug ni bratE ni decko već imam svoj nick...

bilo koji forum Vuxi, bilo koji...
Post Reply