Koji ranac?

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
PETZA
Posts: 51
Joined: 25 May 2005, 15:53
Location: BEOGRAD

Koji ranac?

Post by PETZA »

Koji bici ranac uzeti i gde u Bg-u da ima onaj rezervoar za vodu mislim da vecina ima i zanima me da li je bolje imati taj rezervoar od 2litre nego flasicu? I koje su cene orjentaciono? HVALA!!!
User avatar
Goran
Posts: 70
Joined: 16 Jul 2006, 21:03
Location: N.Bg

Post by Goran »

Npr. McKinley u Mercatoru, mislim da su i neki silni popusti sada u toku.
Ne znam da li su to baš isključivo biciklistički, ali su jako zgodni jer imaju one čepove sa zadnje strane tako da ti se ne znoje leđa jer ranac nije onako prilepljen za majicu.
Dalje, imaju kaiševe za stezanje oko stomaka tako da ranac bude fiksiran i stabilan kada npr. trčiš ili se trrruckaš na biciklu po nerrav vnomm terrenu...
Ima ih u nekoliko veličina, sa puno raznoraznih pregradaka unutra i spolja, a postoji i zaštitna navlaka za ceo ranac.
Rezervoar za vodu?
Ima unutra neka najlonska kesa spojena na plastično crevo koje visi iz ranca. :?
Meni je to bezveze pa sam tu skalameriju kompletno izbacio. :)
Inače, nisam baš oduševljen niti sa bidonima. Plastični uvek imaju neki miris, a aluminijumski su nezgodni i za montažu i za korišćenje. Po meni, najbolje je ubaciti u ranac neku bočicu ili bocu sa vodom ili već šta god pa kad se umoriš i ožedniš lepo staneš, propisno parkiraš, izvadiš, lagano pijuckaš i odmaraš. 8)
User avatar
mixitron
Posts: 528
Joined: 23 Jun 2006, 22:44
Location: Tihi glas u tvojoj glavi.
Contact:

Post by mixitron »

Najbolje je vozati po kraju bogatom izvorima i rečicama sa pitkom vodom :P

Proletos sam gledao te mekkinli rance, nisu mi se baš svideli - za pare koje su tada tražili. Ako su nešto debelo pojeftinili, onda bi bili OK.
User avatar
Goran
Posts: 70
Joined: 16 Jul 2006, 21:03
Location: N.Bg

Post by Goran »

mixitron wrote:Najbolje je vozati po kraju bogatom izvorima i rečicama sa pitkom vodom :P
Da, da... a šta ćeš kada uprava Ade zavrne vodu na onim česmama oko jezera? :twisted:

Izvini, ne znam šta mi bi, ovo je bilo ničim izazvano... :lol:
.
User avatar
mixitron
Posts: 528
Joined: 23 Jun 2006, 22:44
Location: Tihi glas u tvojoj glavi.
Contact:

Post by mixitron »

Kad toliko zahladi onda manje dehidriraš pa ti je bidon dovoljan. :lol:

Ehhh, ada, nema vremena ni za krug onuda :cry:
Post Reply