Naocare?

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Naocare?

Postod Simgauzz » 09 Jul 2014, 16:30

Pozdrav, planiram da kupim neke naocare za rekreativni biciklizam, obzirom da su sad vrucine, sunce, trebale bi mi neke pogodne za takvo vreme :D e sad znam da postoje razne boje stakla, plavo, crveno, zuto, crno, sivo... pa ne znam koje su najbolje za sunce? znam da su zute za oblacno vreme i da su crne za sunce :D ali razmisljao sam mozda plave, kakve bi one bile za suncano vreme? Hvala unapred
Simgauzz

Pridružio se: 17 Nov 2013, 15:23

Re: Naocare?

Postod voja » 09 Jul 2014, 22:35

Ne znam kako Ti, ali osim sa Suncem, ja se borim i sa "projektilima" u vidu buba, što mi je veći problem od Sunca, tako da, po meni, treba prvo da obratiš pažnju šta i koliko naočare pokrivaju, pa onda gledaj boju.
Pristojne naočare se uglavnom prodaju u kompletu sa izmenjivim "staklima" tako da lako možeš naći šta Ti odgovara, što se tiče boje...
voja

Pridružio se: 23 Feb 2013, 23:25

Postod Simgauzz » 09 Jul 2014, 22:51

E bas to, i ja se plasim "projektila", skoro mi je stradalo oko, borio sam se za vid jos mi samo fali da me buba opali :D nego meni ne treba nista skupo, mislio sam ove na primer http://planetbike.rs/pbshop/Biciklizam/ ... lue/13932/ ali ne znam kako ce se ponasati plavo staklo prema suncu a i ne znam da li postoje tu neke velicine ili kako? jer nemam mogucnost da ih probam pa bi narucio preko kurira samo da se ne zeznem :D
Simgauzz

Pridružio se: 17 Nov 2013, 15:23

Postod Nole » 10 Jul 2014, 08:08

Погледај овде http://www.tinydeal.com/bike-glasses-c- ... _1233.html можда нађеш нешто што ће ти одговарати.
Korisnikov avatar
Nole

Pridružio se: 18 Mar 2011, 15:39

Postod VuuDuu » 03 Sep 2014, 16:42

ja sam kupio jedne pre par dana za 45eur, ali su u fullu. Mozes i nocu sa njima da vozis.
Slikacu ako te zanima i mogu da ti kazem gde sam kupio.
VuuDuu

Pridružio se: 03 Sep 2014, 13:22

Povratak na Bicikli i oprema