KTM Ultra Fun

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
luuzzzeer
Freebiker
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2011, 15:26
Location: Bečej

KTM Ultra Fun

Post by luuzzzeer »

Posto mi je Komodo omatorio i poprilicno amortizovao molim vas za vase misljenje za ovaj bajk. Koliko vredi platiti za ovako nesto?

http://www.ktm-bikes.at/mountain/sport/ ... hp?lang=EN
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: KTM Ultra Fun

Post by KUSHA »

Nov ili polovan?
Od delova nista posebno klasika.Ya nov ispod ruke 400E. plafon.
User avatar
luuzzzeer
Freebiker
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2011, 15:26
Location: Bečej

Re: KTM Ultra Fun

Post by luuzzzeer »

KUSHA wrote:Nov ili polovan?
Od delova nista posebno klasika.Ya nov ispod ruke 400E. plafon.
Nov. Sto se tice delova verujem da ce to meni odgovoarati nekoliko sezona. Jedino mi se prednja viljuska ne svidja...
470 je bila cena ali posle malo cenkanja spustio je na 440 :) (ja sam nudio 400).
Ne zelim da kupujem polovan bajs, da nakon kupovine moram da menjam prvo ono pa posle ono, ali se moram uklopiti tu do nekih max.max.max. 450E sa svim troskovima da bajs bude u mom stanu, spremljen za ovu sezonu. :)
Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: KTM Ultra Fun

Post by Grujic »

Pa ako je nov bajk i regularan to je ok cena, ipak i prodavac mora nesto da zaradi. Ne znam sto bezis od polovnog bajka, nije to losa opcija. Na ovom bajku ces pre ili kasnje nesto menjati, rekao si da ti se ne svidja amort mada je meni on sasvim ok za tu opremu, pogon mi je veci problem. Pogon ima malo drugaciji broj zuba, 24-34-42 a standard koliko mi se cini je 22-32-44, takodje i zadnji zubcanici cu 11-34 a trebali bi 11-32. Meni taj prenos ne bi odgovarao jer je sporiji na ravnom a previse lagan uz brdo. To da menjas je ulaganje od stotinak evra. Jos nesto, ni jedan bajk ne radi posao par godina ako se intenzivno vozi, stalno tu ima nekih ulaganja.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: KTM Ultra Fun

Post by barda »

Možda će ti biti lakše kada vidiš da je ovde 570€ :wink:

http://shop.jankovic-comp.rs/proizvodi/0/413/1

Ja bih ga uzeo samo zbog boje - nešto volem narandžasto :lol:

Stvarno, sa tim pogonom je odličan za brda :wink:

Sličan je kao moj

Jel ima hidraulični ili mehaničke čeljusti za diskove?
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: KTM Ultra Fun

Post by Grujic »

Na prvom linku koji je napisao Luzer bajk ima hidraulicne kocnice, Jankovic ih prodaje sa mehanikom.
Post Reply