Pomoc za ciklometar

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
planinar
Posts: 4
Joined: 05 Sep 2011, 22:47

Pomoc za ciklometar

Post by planinar »

Potreban mi je savet. Ukrali su mi biciklu i ostao mi je ciklometar Cateye velo 8, bez nosaca i kablova (ako se tako zovu). S obzirom da je kao nov, prosto mi je zao da kupujem drugi. Da li neko zna gde se mogu nabaviti delovi za ovu spravu i da li je to uopste moguce. Mislim, da li to neko prodaje. Nekad davno video sam nekog tipa na Novobeogradskom buvljaku da prodaje ove delove, ali sad ne mogu da naletim na njega.
Upravo sam se setio da na Bubanj potoku prodaju bicikle iz "uvoza" sa ovim ostacima, pa mozda ni to nije lose resenje. Ali ako neko zna da bas postoji varijanta predvidjena za to, bio bih mu veoma zahvalan.
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Pomoc za ciklometar

Post by IRalic »

Helou!


Prvo da izrazim duboko zaljenje zbog ukradenog bicikla :(

Kako si vec sam napisao, moguce je da nosac mozes naci kod uvoznika ;)
Secam se u dobra vremena je u Pirani bila jedna poveca kanta, puna raznoraznih rasparenih sitnica sa takvih bajkova,
pa se moglo tamo naci sve i svasta, od takvih nosaca, magneta, nosaca svetala raznih, macija oka, ma svasta nesto, i sve to ili dzabe ili za "kolko das"
Slabo svracam tamo u poslednje vreme, i uopste se ne muvam po gradu pa ne znam gde konkretno da potrazis,
ali procunjaj i pitaj, ili daj oglas na CB naprimer, tamo je dosta "uvoznika" koji sigurno takve rasparene sitnice skidaju sa bajseva i neznaju sta ce sa njima.
Ako nista drugo Velo 8 je prilicno popularan, pa verujem da ce se naci nosac kad tad.


Pozzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
planinar
Posts: 4
Joined: 05 Sep 2011, 22:47

Re: Pomoc za ciklometar

Post by planinar »

Hvala IRalic.
Pirana mi deluje zanimljivo. Mozes li da mi kazes gde se nalazi. Da li je to prodavnica ili nesto drugo.
10 E i nije neka cifra za spravu koja ti daje osnovne podatke, ali podatke koji su ti dovoljni. Ne mogu da verujem da se negde ne prodaju delovi koji svakako mogu da "vrisnu", da li je u pitanju kabl, magnet... I sad sam bas odlucio da potrazim tako nesto.
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Pomoc za ciklometar

Post by IRalic »

planinar wrote: Ne mogu da verujem da se negde ne prodaju delovi koji svakako mogu da "vrisnu", da li je u pitanju kabl, magnet...
A kako bi ti inace prodali nov ? :lol: dobrodosao u potrosacko drustvo ;)

Pirana je omalena kucica pokraj bici staze Dorcol-Ada, ispod sajma, preko puta splava Pirana. Ne mozes promasiti.


Pozzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
Hyperion
Posts: 20
Joined: 13 Jan 2012, 01:15
Location: Severozapad Vojvodine

Re: Pomoc za ciklometar

Post by Hyperion »

Naravno, ako imas slobodnog vremena nije nikakav problem da i sam napravis nosac i postavis kablove i magnet za ciklometar. Nece izlgedati lepo kao nov, ali bi radio :)
Post Reply