Freebiking majice - treći put

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Freebiking majice - treći put

Post by barda »

Preko leta su me mnogi pitali da li će biti još štampanja majica....

Pokrećemo treće poglavlje, a ko je propustio drugo, za podsećanje viewtopic.php?f=13&t=1722 :D

Mogli bi malo i da promenimo izgled, dizajn, ubacimo i sajt Staze i Bogaze kao bazu trekova... Predlozi, idejna rešenja... :idea:

Aperion nudi skoro iste modele, nešto je izmenjeno, a cene bi okvirno bile za obične majice u boji oko 550din, polo kratki rukav oko 900din, polo dugi rukav oko 1000-1100 -din - naravno ženski i muški modeli

Katalog - http://www.apeironshop.com/shop/pdf/kat ... 1_2012.pdf
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
vladatm
Posts: 1
Joined: 19 Oct 2011, 18:10

Re: Freebiking majice - treći put

Post by vladatm »

Ja sam za zelenu polo majicu, eventualno i onu sa dugim rukavima. Kome se prijavljujem i kada ce to biti?
dulektm
Posts: 22
Joined: 16 May 2011, 18:38

Re: Freebiking majice - treći put

Post by dulektm »

KONACNO :D Evo ovako druze igore : ja bih da narucim 3 majice ako budu kakve ih zamisljam :) uzeo bih u beloj boji obicnu i polo majicu i u crnoj boji majicu dugih rukava ( L-velicina) ! Ne bih voleo da se ubaci sajt staze i bogaze! :!: znaci samo freebiking i AKO JE MOGUCE SA IMENOM iznad ili ispod to mi je EXTRA!!! cujemo seeee a ako se ne cujemo narucujem ovo!!!
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Freebiking majice - treći put

Post by IRalic »

Helou :)


Ja sam zainteresovan, 1-3 komada, zavisno od budzeta ;)
Boja crna.

Ovoga puta bih hteo model Master, jer je materijal "tezi"
Materijal modela Basic je laksi (manje g/m2) tj. previse je majca tanka, sto je super cenovno, i kad majce delis za dz kao promociju i sl,
ali kad vec kupujemo majcu da traje (i majca i reklama), onda mislim da vredi uzeti Master model, a pogotovo sto Basic postoji samo u beloj varijanti.
U katalogu tvrde da je Master isto sto i Donna model, a prosli put sam uzeo jednu takvu za moju devojku, i daleko je bolja od Basic u svakom pogledu.

Sto se logoa tice, ja takodje ne bih nista menjao. Tj. hocu da kazem da je resenje sa prosle serije veoma lepo,
kako u varijanti zelene stampe na beloj majci, tako i u varijanti bele stampe na crnoj majci.


Pozdrav
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Freebiking majice - treći put

Post by barda »

Ok, ima interesovanja :D

Minimalna količina za porudžbinu je 20 komada, tako da treba prvo da nakupimo kritičan broj!

Staviću javnu excell tabelu gde možete da se upišete koje majice, koliko i koje boje želite, a uplate ćemo primati kada budemo blizu cifre od 20 :!:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... E&hl=en_US

Popuniti je kao što sam ja započeo - možete da birate boju (piše kojih trenutno nema, ali još ćemo proveriti kada za to dođe vreme), stavite i alternativnu boju kao zamenu, logo može da se štampa napred i nazad ili samo napred ili nazad... U drugom sheetu su cene majica, katalog i veličine... nadam se da ćete se snaći - kao i prošli put :D

P.S. Ja bih ipak možda nešto malo promenuo - jedan mali znak na rukavu ispod ramena sa leve strane? :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Freebiking majice - treći put

Post by IRalic »

barda wrote:
Minimalna količina za porudžbinu je 20 komada, tako da treba prvo da nakupimo kritičan broj!

Kritican broj povecan za dva ;)


Pozzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
Nole
Posts: 156
Joined: 18 Mar 2011, 14:39
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Freebiking majice - treći put

Post by Nole »

Пријавио сам се за две.
Milandza
Posts: 16
Joined: 30 Jun 2011, 12:15

Re: Freebiking majice - treći put

Post by Milandza »

kritican broj povecan za tri 8)
dulektm
Posts: 22
Joined: 16 May 2011, 18:38

Re: Freebiking majice - treći put

Post by dulektm »

kritican broj povecan za 2 majice! Da ima crnog gatora L velicine kupio bih i nju :? Baaardaaa...odlicna je ideja staviti logo i na rukav...extra... :D
chundra
Posts: 4
Joined: 09 Jun 2005, 22:57
Contact:

Re: Freebiking majice - treći put

Post by chundra »

Upisao se i ja ...
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Freebiking majice - treći put

Post by barda »

Vidim da je kritičan broj došao do 20 - biće nešto od ove ture štampanja majica.

Da li imate neki predlog šta bi štampali na rukavu sa leve strane, da li isto Freebiking logo kao napred samo manji (što je malo bez veze da bude isto), ili kao ovde na forumu u levom gornjem uglu sa gumom, ili samo neka guma....

Ja bih ipak da se kolekcija 2011/2012 malo razlikuje od stare :D

Ostavićemo otvoren fajla za upisivanje do kraja nedelje, a onda možemo krenuti sa uplatama i procesom štampanje :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Milandza
Posts: 16
Joined: 30 Jun 2011, 12:15

Re: Freebiking majice - treći put

Post by Milandza »

Sto se mene tice svaka novina je dobrodosla, neka ljudi daju par predloga pa da se posao privede kraju.Posto je bilo zainteresovanih da se odstampa ime,mogla bi da bude slika gume ili tocka pa po rubu gume ime bajkera sa jos mozda nekim detaljom okolo ako nije komplikovano.Meni je svejedno sta vecina odluci neka se stampa .
dulektm
Posts: 22
Joined: 16 May 2011, 18:38

Re: Freebiking majice - treći put

Post by dulektm »

pa bilo bi lepo o5 kazem da imamo imena ali NE NIKNAME sa foruma vec bih ja voleo da mi pise DUSKO! a sto se rukava tice bilo bi lepo da stavite nesto-nekakav zupcanik ili par karika lanca o-o-o-o
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Freebiking majice - treći put

Post by barda »

Imena možda nisu loša, ali ne znam da li ulaze u ovu cenu štampanja - preskačemo
Zubčanik, ili neku lanac u krug nije loše, ali dajte i grafičko rešenje - ja sam u gužvi i nemam vremena da tražim i smišljam...

Možemo početi sa uplatama - procedura je ista kao i prošle godine - uplatite iznos za vaše majice na moj tekući račun, pošaljete mi poruku (da li PP ili SMS (ko zna broj :D )), a ja upišem u istu excel tabelu da je cela transakcija uspešno obavljena

Uplate izvršiti na račun: Igor Bardić, Novi Sad, OTP banka, 325-9300700250438-79

Kada svi uplatimo, poručujemo, a za isporuku ćemo se dogovoriti...
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
dulektm
Posts: 22
Joined: 16 May 2011, 18:38

Re: Freebiking majice - treći put

Post by dulektm »

Pa nisam spretan sa internetom da saljem graf. resenja ali mislio sam da to bude slika 2-3 karike lanca iz profila i da bude nesto jednostavno kao nacrtano olovkom u par poteza ma kako bilo......
Post Reply