'Uspravni' Tricikli (gde kupiti, neko da napravi.....)

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
Jasna
Posts: 1
Joined: 25 May 2011, 14:20
Location: Here and there
Contact:

'Uspravni' Tricikli (gde kupiti, neko da napravi.....)

Post by Jasna »

Zdravo,

meni treba tricikl za odrasle, imam 22 godine i nemam ravnotezu zbog invatiditeta (Misicna Distrofija).

Da li znate nekoga u Srbiji (koji grad nije bitno mada sto blize Beogradu to bolje) ko prodaje tricikle za odrasle ili ih moze napraviti (npr. ja da osobi odnesem biciklu od 26 inca, i ta osoba da biciklu transformise u tricikl)?

Spremna sam da platim najvise do 15.000 din. ili oko 155 evra za to kompletan tricikl (bajs, 3 zadnja tocka) i naravno manje ako moram ja kupiti biciklu pa neko da napravi. Mada kolicina novca je fleksibilna.

Veoma sam odlucna nabaviti nesto kao - http://www.amazon.com/Schwinn-Meridian- ... B0028XQAY2

Provela sam najmanje 2 sata danas trazeci po netu gde ima da se tricikl kupi u Beogradu ali izgleda da svi misle da su svi savrseno zdravi i imaju perfektnu ravnotezu.

Hvala puno
Last edited by Jasna on 25 May 2011, 18:39, edited 1 time in total.
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: 'Uspravni' Tricikli (gde kupiti, neko da napravi.....)

Post by Gruja »

Pogledaj da li ti nešto odavde odgovara:
http://www.cikloberza.com/listing.php?s ... o_Search=1

Možeš i ovde da pogledaš podforum rekumbent, ima puno toga tamo, a i ljudi koji to prave.
User avatar
Nole
Posts: 156
Joined: 18 Mar 2011, 14:39
Location: Novi Sad
Contact:

Re: 'Uspravni' Tricikli (gde kupiti, neko da napravi.....)

Post by Nole »

Слободно се обрати Горану из Бачке Паланке, (Груја ти је послао линк за Циклоберзу ) он је отворен за сваки договор. Ја сам га посетио пре пар недеља интересовало ме је да видим "уживо" шта он то прави. Утисци су више него повољни.
Post Reply