Hitno potrebna sticna 30mm

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
rasha78
Posts: 2
Joined: 24 May 2011, 17:18
Location: Beograd - Batajnica

Hitno potrebna sticna 30mm

Post by rasha78 »

Pozdrav.

Zamolio bih za pomoć oko pronalaska sticne(nove ili polovne) precnika 30mm i dužine 350 do 400mm.

Hvala unapred.

Pozdrav.

Radovan

radovanb@telekom.rs

064 6670048
mix
Posts: 39
Joined: 04 May 2011, 16:17
Location: Varvarin

Re: Hitno potrebna sticna 30mm

Post by mix »

Pozdrav i tebi druze.Ali za pocetak jedno predstavljanje,i cemu zurba i jos nesto,ja sam malo nevest oko strucnih izrazaja i nisam neki profi bajker pa mi objasni sta je to sticna i cemu sluzi???
nismo ni svesni sta imamo oko sebe
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Hitno potrebna sticna 30mm

Post by alazovic »

Cevka za sedište :)
Rašo, upiši lokaciju u svom profilu. Hvala...
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Hitno potrebna sticna 30mm

Post by Gruja »

rasha78 wrote:Pozdrav.

Zamolio bih za pomoć oko pronalaska sticne(nove ili polovne) precnika 30mm i dužine 350 do 400mm.
Pozdrav, evo oglasa u kojem sigurno nalaziš to što ti treba.
http://www.cikloberza.com/show.php?id=22072
rasha78
Posts: 2
Joined: 24 May 2011, 17:18
Location: Beograd - Batajnica

Re: Hitno potrebna sticna 30mm

Post by rasha78 »

Malo sam u žurbi. U subotu u 05h pravac Tara-Mitrovac. Mislio sam da mi neće biti problem
da pronadjem šticnu prečnika 30mm i dužine minimum 300mm, iako sam znao da nije standardan prečnik.

Video sam pomenuti oglas u cikloberzi "BBB SKYSCRAPER Sticne U Raznim Dimenzijama" sa šticnama raznih dimenzija i kontaktirao oglašivača putem mail-a ali za sada bez odgovora.

U pitanju je stari model nemačkog mtb "cheker pig", sa CrMo ramom tako da mi se u njega baš i ne daje 25eur za šticne sa oglasa.
Pokušavam da pronadjem neku prodavnicu dobro opremljenu u Budimpešti ili Segedinu, jer mi se brat trenutno nalazi u Budimpešti, pa ako nako zna neka napiše adresu.

Pozdrav.
User avatar
Mladjan
Posts: 39
Joined: 11 Jul 2010, 18:41
Location: Pozarevac

Re: Hitno potrebna sticna 30mm

Post by Mladjan »

rasha78 wrote: Video sam pomenuti oglas u cikloberzi "BBB SKYSCRAPER Sticne U Raznim Dimenzijama" sa šticnama raznih dimenzija i kontaktirao oglašivača putem mail-a ali za sada bez odgovora.
...ja samo dodam da sam preko tog prodavca iz Grujinog posta bas kupio sticnu koja treba i tebi 30mm ali duzine 400mm za moj KTM mtb pre nekoliko meseci...
Post Reply