Sott Boulder - Vase misljenje?

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
nikolas
Posts: 1
Joined: 15 May 2011, 12:00

Sott Boulder - Vase misljenje?

Post by nikolas »

Pozdrav svima. Volim bicikl od malena, ali nikako nisam tome posvecivao dovoljno paznje. Sada sam resio da svoj stari i dotrajali bicikl zamenim novim (u stvari polovnim) i da krenem sa malo ozbiljnijim i duzim relacijama za mene kao pocetnika (citaj 40ak km dnevno, svakog vikenda). Naime, jedan drug koji je pasionirani biciklista mi je predlozio da uzmem polovni bicikl Scott Boulder koji je slucajno naleteo u jednoj prodavnici polovnjaka. Ne razumem se bas najbolje, ali verujem ovom prijatelju koji mi ga je preporucio. Zamolio bih vas, da ako neko zna nesto vise o ovom biciklu (godina proizvodnje oprema itd) da mi kaze. Postavio sam i slike na http://www.flickr.com/photos/51694784@N08/ pa mozete pogledati. Takodje bih voleo da znam i vase misljenje. Naime, bicikl je placen 200e. Hvala vam puno. Nadam se da cemo se lepo druziti na forumu.
User avatar
Nole
Posts: 156
Joined: 18 Mar 2011, 14:39
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Sott Boulder - Vase misljenje?

Post by Nole »

Не би требао да се оптерећујеш опремом и самим бициклом. Ако ти величина рама одговара (да немаш болове у леђима, рукама, врату ...) и волиш да возиш то и није тако пресудно.

Морам ти рећи да твој бицикли има бољу опрему него мој (Polar Matrix sa sis opremom) а то ми није сметало да стигнем са њим на занимљива места и пређем преко 4.000 км. Препоручујем ти ако желиш да силазиш са асфалта да замениш гуме и предњу вилу.
alexapi32
Posts: 60
Joined: 26 Jan 2011, 23:44
Location: Pirot

Re: Sott Boulder - Vase misljenje?

Post by alexapi32 »

Uzmi bajk, ima sasvim solidnu opremu za tih 200e.
Samo ako ces da se bavis nekim jacim off-road voznjama onda bi ti preporucio da uzmes neku vilu.
User avatar
Vlajko
Posts: 20
Joined: 29 Apr 2011, 19:03
Location: Beograd

Re: Sott Boulder - Vase misljenje?

Post by Vlajko »

sudeci po mom skromnom poznavanju opreme,kvaliteta itd..ovo je dobar bajs za te pare
Bolje jedno vruce pivo,nego 4 ladna :)
Post Reply