Pojas?!

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
Nenad
Posts: 3
Joined: 03 Aug 2010, 07:42

Pojas?!

Post by Nenad »

Kao sto napisah u rubrici KO JE KO, od skoro sam krenuo ozbiljnije da bozim bajk. Ture su mi od 20km pa na vise. Nego, sta me muci.....

Koristio sam pretragu, danima citao al nista ne nadjoh u vezi mog problema. Od opreme, odece, za sad koristim klasicnu. Pri voznji se JAKO znojim. Majica se natopi znojem i kad pipnem ledja, budu led ledeni. Vec sutradan me probada u predelu bubrega. Postoji li neki pojas za ledja koji bi mi sprecio HLADJENJE ledja?!
Sta mi vi preporucujete?
Nadam se da cu u skorije vreme kupiti pravu odecu, posto, koliko vidim nije ona samo sminke radi.

Pozdrav i hvala ;)
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Pojas?!

Post by shebez »

Dok ne kupis dres posluzice bilo kakva sinteticka majca, stari fudbalski dres ili bilo sta slicno. Sintetika se brzo susi i ne zadrzava znoj. A baci pogled i na aktivni ves. A kada budes kupovao imas biciklisticke sa tregerima koji ti prekrivaju bubrege.
Dok vozis sasvim je i normalno da se znojis ali tad nebi trebalo da ti smeta voda jer si i sam vruc, bitno je da kad stanes imas da presvuces suvu majcu. Ja kad vozim po hladnijem vremenu obavezno nosim majcu rezerve, leti mi nije neophodna.
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
Nenad
Posts: 3
Joined: 03 Aug 2010, 07:42

Re: Pojas?!

Post by Nenad »

ok, hvala :) Ma da me vidis kad krenem u "voznjicu" kao na kampovanje da idem :D Sta ce biti kad krenem na ozbiljnije destinacije? heheheh. No, do tad ce vec pasti ozbiljnija oprema.
Post Reply