Nacionalni dres Srbije

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
Veritas1389
Posts: 7
Joined: 17 Dec 2009, 21:14

Nacionalni dres Srbije

Post by Veritas1389 »

Dali postoji tako nesto i de moze da se kupi ?
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Nacionalni dres Srbije

Post by alazovic »

Ako misliš na bajkerski dres - moram da te razočaram...
Trener biciklističke reprezentacije Srbije je Radiša - Gile Čubrić iz Kraljeva, on je ponosno šeta dok trenira sa svojim klincima iz Metalca, ali je to bila namenska "custom made" varijanta nabavke za državna takmičenja. Interesovali su se još neki i za sada ništa od komercijalne varijante.

Pozdrav,
L.A.
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Nacionalni dres Srbije

Post by barda »

Bili ovde http://www.ciklonaut.com/Oglasi/TrangeFrange.htm (broj oglasa 933) ali si izgleda zakasnio
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Nacionalni dres Srbije

Post by shebez »

Ja sam kod naseg drugara Sssasa iz Pozarevca video da ima neku varijantu dresa sa nacionalnim obelezijma. Neznam gde je to nabavio?
On pomalo zabusava na forumu pa ako ne vidi ovo pitaj ga na private...
Pozdrav
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Nacionalni dres Srbije

Post by sssasa »

...eto kako kritika deluje,cim je pala eto i mene na forumu :oops: . Sto se tice bic dresa sa nacionalnim obelezjima tacno je da ga posedujem a pravljen je namenski za bic maraton u sloveniji. E sad covek koji je radio dresove za ekipu koja je isla za slo je dobio jaku kritiku bic saveza( isli smo kao amateri u sopstvenom aranzmanu) i pretnjju tuzbom i uz sve to i zabranu da radi nac dresove jer nemam pojma sta su mu nakenjalii tamo u obrazlozejnu ili pretnji bolje reci. znaci ne radi vise tu vrstu dresova tacnije sa nac obelezjima. Generalno moze se to napraviti u sopstvenoj reziji (stampa) samo je potrebno naci odgovarajuci dres i kombinaciju boja. Najjeftinija varijanta je belo crveni northwave dres( imam takav) najvise bi odgovarao nac bojama i preko toga stampa grba ,zastave i natpisa jos kojih 1ooo din....pa sad ko voli nek izvoli
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Nacionalni dres Srbije

Post by shebez »

barda wrote:Bili ovde http://www.ciklonaut.com/Oglasi/TrangeFrange.htm (broj oglasa 933) ali si izgleda zakasnio
Pogledaj oglas 904, jeste stariji ali mozda nije kasno...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Nacionalni dres Srbije

Post by sssasa »

...ako i dalje zelis dres javi se na private
Post Reply