Rock Shox da ili ne ???

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
Eraser
Posts: 3
Joined: 20 Apr 2009, 17:02

Rock Shox da ili ne ???

Post by Eraser »

dvoumim se izmedju rock shox tore 318 i rock shox psylo sl ? mislim da je psylo starija viljuska jer koliko znam mislim da se 2005 prestale proizvoditi i da li je vredno kupovati starije viljuske ???
User avatar
PedjaNS
Posts: 29
Joined: 17 Mar 2009, 13:39
Location: Novi Sad

Re: Rock Shox da ili ne ???

Post by PedjaNS »

Sve je to super. ALii ali
Ja ti preporučujem iz ličnog iskustva šta god kupovao da bude VAZDUŠNI. Imam hidraulični Judy i mogu reći da nije nešto.
Na drugom bajsu imam neki RST vazdušnjak. Mogu reći da prede preko najmanjih rupica. Na kočenju ga nabije kao da si na skuteru.
Na njemu imaš auto ventil i naduvaš pritisak za svoju težinu. To je posao. Ovaj moj RST nema ni oprugu. Slučajno ga izduvao i lego ko dušek za plažu.
Image
Eraser
Posts: 3
Joined: 20 Apr 2009, 17:02

Re: Rock Shox da ili ne ???

Post by Eraser »

a kako da razlikujem rock shox tora 318 i rock shox tora 318 Solo Air ?? ovaj sto prodaje kaze da je vazdusna da li onda to znaci da je ova druga viljuska u pitanju ???
User avatar
PedjaNS
Posts: 29
Joined: 17 Mar 2009, 13:39
Location: Novi Sad

Re: Rock Shox da ili ne ???

Post by PedjaNS »

Koliko sam ja uspeo da pročitam, taj solo air nema oprugu.
Znači da negde mora da postoji ventil za duvanje vazduha. Običan auto ventil. kod mene je gore na jednoj strani vile kad odvrneš čep
Image
Eraser
Posts: 3
Joined: 20 Apr 2009, 17:02

Re: Rock Shox da ili ne ???

Post by Eraser »

saznao sam da i ova viljuska isto tako funkcionise a da li mozes da mi kazes sta treba da se na njoj proveri prilikom kupovine ??? opisi onako ukratko
Post Reply