pomoc kriziram

Sve o "ležećim" biciklima

Moderators: IRalic, Moderatori

Post Reply
crazy biker
Posts: 117
Joined: 08 Jul 2007, 21:57

pomoc kriziram

Post by crazy biker »

e ljudi izbalavio sam TV,na diskaveriju bila emisija o rekumbentima.nije mi bilo dobro,dehidriro sam od balavljenja.zato mi hitno treba savet kako da nabavim 1500-2000E za neki bent trike vec razmisljam ima neka banka kod moje sada bivse skole ali ipak ja da pljackam banke uzoran gradjanin i odlican ucenik(streber),hteo ovog leta se zaposlim ali sam maloletan pa mogu samo preko zadruge a to je mala para.ako budem jos ceko pocecu da prodajem iz kuce tv i tehnicku robu.zato sto pre savet kako da nabavim pare za to cudo zvano rekumbent.
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

Au ! pa ovo je ozbiljan slucaj recumbent groznice!

Ne znam,maloletan,pa ne radis,znaci od potrosackog kredita nista,
jedino na matorce da racunas .. ili da udaris na banku pa sta bude :D

Sportske kladionice ? Loto ? :D

Ili zaradi nesto malo sitnije,pa se baci u projekat samogradnje.

Ne znam ..


Ume to da bude nezgodno,ta groznica ..
Ja odkako sam postao svestan recumbenta,svaka dalja voznja na obicnom mi je smetala,
sve sam se nekako mucio u stilu "izdrzi jos malo.izdrzi!" i najzad,ah,kakvo olaksanje ..
Jos kada do posla imam prosecnu brzinu od 30km/h (Bataja-NBG) kako covek da ne kaze da je bent super stvar :)
Na klasicnom sam mogao da drzim 30,ako se bas zainatim,ali uz mnogo vise potrosene snage.
Obicno sa vec kod Galenike crkavao,a sad se parkiram,presvucem,malo pljusnem vodom,i na posao ..






`
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
crazy biker
Posts: 117
Joined: 08 Jul 2007, 21:57

Post by crazy biker »

keva ima malu platu a cale radi poluhonorarno pa mojoj nesrecnoj porodici ni jedna banka ne veruje,a sto se samogradnje tice jedva bi napravio i bent bike a ono sto me vise vuce je trike,znao bi cale da mi pomogne oko samogradnje trikea ali njemeu je problem vreme jer radi od jutra do sutra
Post Reply