Preko Himalaja i Gobija

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
pauza
Freebiker
Posts: 20
Joined: 18 Mar 2007, 12:38

Preko Himalaja i Gobija

Post by pauza »

Knjiga sa moja dva biciklistička putopisa - Preko HImalaja i Gobija, moći će da se kupi od večeras, 18. decembra (manifestacija Noć knjige), u svim Laguninim (Delfi) knjižarama u Srbiji, po ceni od 499 din, a sa popustima i mnogo jeftinije. Nadalje će se prodavati u knjižarama Lagune.

Prvi ciklopis govori o mom usponu na nepalske Himalaje, u oktobru 2013. godine. Vozila sam (gurala i nosila) Anapurna kružnom rutom, prešavši Thorung La pas na 5614 mnv, kao prva iz zemljice Srbije kojoj je to pošlo za točkovima :)

Druga priča govori o mom pedalanju kroz Gobi pustinju, u aprilu 2014, kada sam izvozila oko 1000 km, od samog njenog oboda u Kini, u oblasti Unutrašnaj Mongolija, do Ulan Batora u Mongoliji.

Oba putopisa su dnevničkog tipa i prate, dan za danom, moje kotrljanje i sve što usput doživljavam.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Post Reply