Фрибајккери, добродошли :-)

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Muma Paduri
Freetreker
Posts: 17
Joined: 26 Jun 2009, 20:25

Фрибајккери, добродошли :-)

Post by Muma Paduri »

Начелно, нисам чест посетилац форума, па не знам одакле да почнем... :?
Ок, ај овако:
имам уверење о сличности нечега што поседују КАУПОВЦИ и фрибајкери. Пре месец дана смо обезбедили салу и желим да вам саопштим да сте добродошли. Некада, док сам била водич у железничару, уз Сашину помоћ, скоцкала сам неколико акција мешовитог жанра - пешаци и бајкери. И то је било феноменално. Пролетос се слично догодило на Хомољу (за Први мај), и било би фино да то постане уобичајено. Старча се са својом екипом више пута (додуше БЕЗ бајса) придруживао нашој екипи...
Елем, направили смо план активности за наредну 2013. што подразумева и 12 одабраних тема, које ћете ускоро моћи да видите, а ова је фрибајкерска:

Image

Званично, почињемо са састанцима од 16. јануара и они неће бити као што је (бар мени) било уобичајено. Наиме, сваке прве среде у месецу приређиваћемо пројекцију, док осталим средама, бићемо ту ради потреба Клуба, чланства и заинтересованих.
Тај први састанак је осмишљен овако (и наравно, сматрајте се позваним):

Image

Учествујте, ако желите, предложите нешто, или шта већ; ентузијазам је фражилна ствар и мишљења сам да се овим путем томе може дати потпора.

Срдачан поздрав,
Гордана
Post Reply