Fruška Gora - Off road

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Fruška Gora - Off road

Post by rajko55 »

Pozdrav svima ekipa iz Požarevca (4) je bila prisutna petak veče i subotu,bilo je super , sve pohvale domaćinu BARDI i zahvalnost ostalima na lepom druženju i off-road vožnji ,a za one koji nisu bili :( evo i par slika da se kaju do sledeće prilike :lol: i da se pojave,inače izveženo 53km i vis.razlika 1324m
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... d42cc4e7b6
pozdrav i neka se pedale okreću
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruška Gora - Off road

Post by barda »

Rajko vam je već dočarao prvi dan, i pokazao slike, a drugi dan nas je bilo 11-storica i obrnuli smo krug od oko 45km i sa oko 900m uspona. Vreme je bilo idealno, sa malom kišom taman kada smo stigli do zaklona (Vila Ravne i zbog toga nismo ni videli jelene :cry: ).
Primili smo četvoricu novih Freebikera, Ivana (nik Kole) iz Beograda (tačnije iz Niša - on je branio boje Nišlija :wink: ), novosađanina Borisa, i iz Čelareva Duleta i Milana.

Nadam se da je svima bilo lepo i ugodno, i da će im ovih skoro 100km vožnje i oko 2200m uspona ostati u lepom sećanju!

Da ne dužim, slike će biti, standardno, za par dana :D
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
luuzzzeer
Freebiker
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2011, 15:26
Location: Bečej

Re: Fruška Gora - Off road

Post by luuzzzeer »

Ja bi samo da se zahvalim Bardi zbog toga što je organizovao ovu vožnju.
Fruška je sjajno mesto za nabijanje kondicije kada pokušavaš da pratiš Kušu i Baltoju :)

Sve u svemu... Sjajna vožnja sa sjajnom ekipom. Vidimo se na Pelisteru ;)
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Fruška Gora - Off road

Post by bluealek »

Drago mi je da vidim da je druženje ispalo ovako lepo i da ste uspeli da se okupite u solidnom broju, a verovatno pomalo izlizano zvuči da žalim što nisam uspeo da dođem... Ali šta da radim kad sam bio zatrpan poslom - sve što je trebalo da odradim tokom vikenda završio sam tek noćas oko 3, umesto u subotu, kako sam se nadao da ću uspeti :(
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Fruška Gora - Off road

Post by sssasa »

...Pre svega da zahvalim domacinu na fantasticnom gostoprimstvu i gospodji mami za dve pogace koje su bile tako dobre da poredjenje sa bilo cime bi bilo cisto omalovazavanje istih. Jos jednom hvala gospodji mami.
...Drustvo kao i uvek takvo da drugo ne treba traziti.
...Fruska Gora takva kao da je stvorena za MTB voznju
...Zamerka, mnogo nam se zgadio TV toranj (salim se naravno) :lol:
...Zakljucak ----Ponoviti sledece godine zarad utvrdjivanja zadovoljstva
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Fruška Gora - Off road

Post by Gruja »

Lepo, lepo.... na rečima... čekamo fotodokumentaciju! :D
Nisam ni sumnjao da ćete se lepo provesti.

Moja ekipa je za sada van svih opcija za druženje na freebiking turama, iz čisto finansijskih razloga.
Žao mi je što nam je propala Fruška Gora, što će nam propasti Borski Stol i Pelister, ali sve zarad višeg cilja... o tom potom.
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Fruška Gora - Off road

Post by asrdjan »

Evo i mene, vozio sam u subotu tih 9 krugova oko tornja :D . Hvala na gostoprimstvu i na društvu, bilo je sjajno. Jedino sam u nedelju bio malo mamuran, valjda od tog kruženja... :D
Baltoje
Posts: 7
Joined: 05 May 2011, 21:56

Re: Fruška Gora - Off road

Post by Baltoje »

Mislim da je svako dalje hvaljenje ovonedeljne ture po Fruskoj suvisno i nepotrebno zato sto smo se svi slozili da je bilo- VRH :D Nemam reci kojima bih se zahvalio Bardi na svemu... a tek tresnja... :shock: .Sve u svemu veliko hvala. Evo par fotografija sa mog aparata http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 1373798663 Pozdrav do sledeceg druzenja
dulektm
Posts: 22
Joined: 16 May 2011, 18:38

Re: Fruška Gora - Off road

Post by dulektm »

Zelimo da se zahvalimo Milan i ja prvo Bardi na organizaciji pa onda i celoj ekipi na fantasticnoj off road turi ! bilo je.....ma sta reci...VRHUNSKI :D
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruška Gora - Off road

Post by barda »

Evo malo, zanimacije, dok ne stignu slike (nešto sam u gužvi na poslu, a i kod kuće - tast Toma se seli pa moram da pomognem 8) )

Ekipa od subote - 15 (neki su se kasnije priključili)
Image

Ekipa od nedelje - 11
Image

I jedan video - Downhill kroz kapiju manastira Velika Remeta (malo mi je pukao fokus - požurili freebikeri)
http://vimeo.com/25048626

Drago mi je da će vam Fruška ostati u sećanju, ali mislim da će je dugo pamtiti Balta :P
Mogli smo od sledeće godine da imamo memorijalnu vožnju.... :wink: - Balta za dlaku izbegao rov dubok 3m i dugačak jedno 20m, koji se stvorio taman posle lepog spusta, iznenada, gde mu nije mesto :D

A Rajko je vozio mog Polara, na raketni Amstel pogon, toliko jako, da mu je na pola puta pukla prednja guma (hvala Srđanu na rezervnoj), a u nedelju kada sam pakovao bicikl, vidim da je i zadnja otišla - ipak je Rajko za autoput :lol:
Last edited by barda on 15 Jun 2011, 11:26, edited 1 time in total.
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Mladjan
Posts: 39
Joined: 11 Jul 2010, 18:41
Location: Pozarevac

Re: Fruška Gora - Off road

Post by Mladjan »

šta reći sem nadovezati se na prethodnike kada su u pitanju Bardino gostoprimstvo i vožnja po Fruškoj Gori...pocev od pogače (za koju recept trazim prvom prilikom :D ) pa do druženja i vožnje sve je bilo u superlativu. Par fotografija čisto ilustracije radi:

https://picasaweb.google.com/mladjan007 ... ra11062011#
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Fruška Gora - Off road

Post by Polar »

S obzirom da mi je ovo već četvrti put da se sa Bardom vozim po Fruškoj Gori,odgovorno tvrdim da je domaćin i po.
Uživali smo u gostoprimstvu,trešnjama,pogačama,druženju,a najviše u samoj Fruškoj Gori i njenim lepim terenima za vožnju i još lepšim spustevima.
Hvala Barda.
https://photos.google.com/album/AF1QipP ... 47ZY?hl=sr
Last edited by Polar on 08 Nov 2015, 18:48, edited 1 time in total.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruška Gora - Off road

Post by barda »

Polara nisam uspeo da nagovorim da nosi moj aparat, ali to mu nije smetalo da napravi sjajnu foto priču, iz sjajnih uglova i perspektiva, i meni koji sam vozio, i bio tamo tri dana, dočara neke nove momente koji su mi promakli!

Posle ove fotopriče, ja neću ni kačiti svoje, koje su možda tehnički bolje, ali atrmosferu i sve segmente vožnje i druženja ćete videti samo kod Polara :wink:

Teško je organizovati, voziti, pratiti trek, brojati ljude, slikati, ali ove godine ćemo, vidim ja, proglasiti Polara za freefotografa godine (ali mora da kupi novi fotoaparat :lol: - na jednom je njegovo oštro grafičko oko i Canonu pronašlo mane)
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Fruška Gora - Off road

Post by Gruja »

Polar, svaka čast za fotografije, odlične su! Staza je takođe odlična, izuzev onog rova. :)
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Fruška Gora - Off road

Post by Polar »

Lepo je što vam se dopadaju slike.Hvala,ali daleko sam ja od fotografa.Beležim samo ono što vidim kroz objektiv.
Barda čekamo tvoje fotografije.
Post Reply