probijanje leda

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
mix
Posts: 39
Joined: 04 May 2011, 16:17
Location: Varvarin

probijanje leda

Post by mix »

Upravo sam se vratio sa jedne fine voznje od 7,5 km,imao sam i saputnika,cerkicu od 4,5 god.sedela je iza mene u svom sedistu osigurana (da ne kazem vezana).Nije neka dugacka relacija ali posle duzeg.duzeg vremena za mene i jeste.Bez stajanja sa brzinom od 20 km/h dobro me razdrmalo i podiglo adrenalin za sledecu etapu ali duzu.Put je bio mesovitog tipa,tako da sam fino osetio bicikl i mogu vam reci da sam veoma zadovoljan.Veliki pozdrav za sve. :D
nismo ni svesni sta imamo oko sebe
mix
Posts: 39
Joined: 04 May 2011, 16:17
Location: Varvarin

Re: probijanje leda

Post by mix »

Resih i ovo da podelim sa vama,spremam se da u Subotu nacinim jednu duzu relaciju,bice to put do Krusevca (od prilike 25 km u jednom pravcu)bice mi to jedno ozbiljno pedalarenje,zadnji put sam vozio tako dugo pre jedno 10 god.Nadam se da ce me vreme posluziti pa cu vam javiti kako sam prosao.Pozdrav od Varvarinca.
nismo ni svesni sta imamo oko sebe
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: probijanje leda

Post by alazovic »

Komšija,

Jednom sam išao autom uz Kalenićku reku, to ti je moja preporuka.
Odeš do Donjeg Krčina, pa na jug do Marenova. Kilometar i po dalje skreneš levo ka selu Maskare i napraviš skoro 45 milometara kružnog puta do Varvarina za nešto preko 2 sata efektivne vožnje obrneš ceo krug, taman za letnje popodne.
Može li nešto tako?
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
mix
Posts: 39
Joined: 04 May 2011, 16:17
Location: Varvarin

Re: probijanje leda

Post by mix »

Moze zasto dane,ali moram do KS-a da nesto pokupim.Drugi put,zanimljiv je taj deo puta za voznju.Hvala na predlogu. :D
nismo ni svesni sta imamo oko sebe
mix
Posts: 39
Joined: 04 May 2011, 16:17
Location: Varvarin

Re: probijanje leda

Post by mix »

Danas sam napravio jedan mali krug od 10 km do mesta zvano Sastavci,to je mesto gde se spajaju dve reke Juzna i Zapadna Morava i formiraju Veliku Moravu koja je najduza nasa reka.Pre nego sto se dodje do samog sastava dveju reka nalazi se spomenik ruskom vojniku koji je tu poginuo braneci Srbiju od turaka.Imam samo jednu sliku,pa evo
http://imageshack.us/photo/my-images/12/dsc00857ss.jpg/
nismo ni svesni sta imamo oko sebe
Post Reply