Предстојећа сезона

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Бранко
Freebiker
Posts: 63
Joined: 17 May 2010, 09:25

Предстојећа сезона

Post by Бранко »

Волео бих ,ако се може, да у овој сезони планирамо Радан планину .Груја нам је показао баш лепих фотографија са своје туре па би било добро да се некако организујемо.Какво је расположење ?
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Предстојећа сезона

Post by bluealek »

Radan planinu sam ubacio i u program Železničara već za sredinu aprila, ali su mi na žalost belgijanci popunili taj termin (očekivao sam da će doći u maju). Mogli bismo eventualno da je prebacimo za maj.
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Предстојећа сезона

Post by Milan »

Iz pouzdanih izvora sam načuo da naš prijatelj Gruja planira Radan 30.4. i 1.5. Taman uranak na njegovom placu. Raspoloženje kod nekih od nas je prisutno, samo vreme da nas posluži.
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Предстојећа сезона

Post by Gruja »

Hehe, baš interesantno... kao što Milan reče, i ja sam iz pouzdanih izvora čuo istu stvar! :D
Juče i danas sam se petljao sa crtanjem po Google Earth-u i ako stignem da odradim kako sam planirao, danas postavljam predlog, a ako ne stignem danas, onda sutra... biće, u svakom slučaju vrlo brzo.
alexapi32
Posts: 60
Joined: 26 Jan 2011, 23:44
Location: Pirot

Re: Предстојећа сезона

Post by alexapi32 »

Ako ima neko zainteresovan ovog leta se planiraju ture Pirot - Nis/Leskovac/Knjazevac - Pirot od strance mene i mojih prijatelja, pa ako hoce neko da nam se pridruzi iz nekih od gorepomenutih gradova nek se javi :)
User avatar
mazi
Posts: 10
Joined: 14 Feb 2011, 12:40
Location: Leskovac

Re: Предстојећа сезона

Post by mazi »

Pozdrav alexa. Ukoliko bude slobodnog vremena, a biće ga sigurno mogao bih da se pridružim :) Mada prioritet mi je vožnja sa Grujom ali kontam da se neće poklopiti baš svaki tur. Iz Leskovca sam, samo da ranije najavljuješ ture da bih uskladio vreme i biće okej.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Предстојећа сезона

Post by barda »

bluealek wrote:Radan planinu sam ubacio i u program Železničara već za sredinu aprila, ali su mi na žalost belgijanci popunili taj termin (očekivao sam da će doći u maju). Mogli bismo eventualno da je prebacimo za maj.
Hoćemo moći mi da vidimo ceo taj program? :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Post Reply