Vlasina - Besna Kobila i nazad

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

User avatar
Denis
Posts: 10
Joined: 27 Sep 2010, 13:36
Location: Meljak
Contact:

Re: Vlasina - Besna Kobila i nazad

Post by Denis »

Pa niste valjda očekivali od nekog iz klimatizovane karoserije na 4 točka da vam prenese atmosferu biciklističke ture??? :D :wink: :D :wink: :D :wink:
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Vlasina - Besna Kobila i nazad

Post by alazovic »

Evo i mog fotoputopisa:

http://alazovic.fotopic.net/c1902148.html
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
Gosha
Freewheeler
Posts: 239
Joined: 28 Oct 2008, 13:19
Location: Beograd

Re: Vlasina - Besna Kobila i nazad

Post by Gosha »

Svaka cast svima na slikama... ne posmatram ovo kao takmicenje :D. Mnoge fotografije su pitanje mesta i trenutka i samo su tog momenta mogle biti tako zabelezene :D.

Ja sam se navikao da i procitam, zato uvek posebno cekam Saletov finalni i "zvanicni" prikaz ture. Za sve pohvale su i Barda, Srdjan sa videom, sada Denis sa svojim blogom,... Pomazu, a cesto budu i vrlo duhoviti, potpisi ispod samih slika koje mnogi praktikuju, evo Acino sam poslednje upravo pogledao/procitao :D.

Jos jednom svaka cast svima na ucescu, ovaj put je bilo solidno surovo...
User avatar
fermax
Posts: 43
Joined: 13 Sep 2010, 19:03
Location: Beograd

Re: Vlasina - Besna Kobila i nazad

Post by fermax »

E...drugari! Nisam stizao da komentarišem do sada. Gužva na poslu do ušiju.
Samo ponekad pogledam komentare i fotke kako pristižu. Kada ovo gledam
imam osećaj kao da smo bili 7 dana. Bilo je fantastično. Mnogo mi je drago
što sam se pridružio ekipi. Jedva čekam sleđeću akciju! Pozdrav svima.
djole nis
Freebiker
Posts: 13
Joined: 14 Feb 2010, 13:01

Re: Vlasina - Besna Kobila i nazad

Post by djole nis »

Drugari, čestitke!
Svaka čast našoj drugarici i drugarima koji su izvozili ovu lepu i uzbudljivu vožnju. Žao mi je što nisam mogao ovaj put da vam se pridružim, ali biće popravnog nekad, a i tu je sledeća tura i sledeća godina... Vidim da vam je vreme bilo promenljivo i šareno, ali vas sve to nije omelo da uživate u prirodi naše prelepe zemlje koja je uvek takva bez obzira na vreme. Slike su vam fantastične, pohvale svima, baš su dočarale situacije... Novi Duster je takođe super, imao sam prilike da ga probam kratko na asfaltu i off roadu i mislim da je za pohvalu.
Drugari jedan savet, vozite se kad god možete, sa kim god pa makar i sami bez obzira što počinje vreme da se kvari. Bolje je odvoziti i 1 - 2 h nego ništa...

Pozdrav i vidimo se na sledećoj turi.
Đole
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Vlasina - Besna Kobila i nazad

Post by bluealek »

Evo sastavih napokon i ja foto album sa naše prošlonedeljne ture - bolje ikad nego nikad 8)

http://www.freebiking.org/galerije/main ... emId=11210

Evo nekoliko mojih favorita iz albuma:

Image
Image
Image
User avatar
Бранко
Freebiker
Posts: 63
Joined: 17 May 2010, 09:25

Re: Vlasina - Besna Kobila i nazad

Post by Бранко »

Ево како сам ја доживео Бесну Кобилу .Неколико видео клипова сниманих из руке док сам се борио за дах(нажалост,доста их је пропало због влаге која се лепила на објектив).Дрзнуо да окачим неколико Поларових фотки са места на којима смо заједно фотографисали али су његове фотографије много лепше.Јесам ли заборави неког? Поззз.
(http://www.vimeo.com/15608645)
Post Reply