Srbija - Jadran - Alpi - Milano 2200km

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

pavle93
Posts: 14
Joined: 09 Jan 2010, 20:41

Re: Srbija - Jadran - Alpi - Milano 2200km

Post by pavle93 »

U mnogo dobra tura, svaka cast na hrabrosti i volji! :D
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Srbija - Jadran - Alpi - Milano 2200km

Post by rajko55 »

Svaka cast za odlicnu turu jedino ste trebali u Italiji da sredite bajkove jer su jevtiniji od nas , namestanje zice za 2 eura , meni su montirali novu spoljnu gumu i centrirali tocak za 10 eura,pozdrav i jos jednom sa kasnjenjem cestitke za turu.
pozdrav i neka se pedale okrecu
vkknamakemono
Posts: 8
Joined: 24 Aug 2010, 00:26
Location: trenutno Beograd
Contact:

Re: Srbija - Jadran - Alpi - Milano 2200km

Post by vkknamakemono »

A ko će ga znati. Jedan je za krpljenje gume tražio 5E, pa sam kupio pribor za te pare i sam okrpio (1.put!). Nema veze. Zabošću se nekad negde gde neće imati ko da mi sredi bajs, pa ću morati da se snađem.

Evo ga mali klipić sklepan od vrlo malo snimaka sa puta.

http://www.youtube.com/watch?v=brPQz_8Rs9E
alexapi32
Posts: 60
Joined: 26 Jan 2011, 23:44
Location: Pirot

Re: Srbija - Jadran - Alpi - Milano 2200km

Post by alexapi32 »

Ja ne bi smeo da se upustim u toliko dugacku turu sa biciklima od (verovatno) 150e, kvarovi na putu su neizbezni time, sto znaci vise nezgoda na putu i slablji dozivljaj. Ogledao sam klip, super je :D
Nihonjin
Posts: 8
Joined: 26 Jan 2011, 00:03

Re: Srbija - Jadran - Alpi - Milano 2200km

Post by Nihonjin »

Sva cast ljudi.

Fascinantne fotografije.
vkknamakemono
Posts: 8
Joined: 24 Aug 2010, 00:26
Location: trenutno Beograd
Contact:

Re: Srbija - Jadran - Alpi - Milano 2200km

Post by vkknamakemono »

@alexapi32

Da, jedan je nov bio 130€, a drugi nesto skuplji kada je uzet (dve godine ranije, presao vec 4000km pre puta, nista nije menjano!!!)
A slabiji dozivljaj sigurno nije :) kao prvo, pokusali smo da prenesemo poruku da ako smo mi toliko mogli da prevalimo sa ne mnogo skupim biciklima, onda neko sa svojim makar do posla moze da pokusa da ode. I ako smo bar jednu osobu u tome ubedili, onda smo uspeli. A drugo, bitnije, vise para nismo ni imali :) i morali smo da se snalazimo, popravljamo, improvizujemo i to je upravo ona draz! Naravno, ima likova koji dodju autom donekle, izvade bajs i vozikaju se po stazi pored planinske reke, vrate se, spakuju u kola i odu. To jeste prelepo, ali nije ono sto smo mi uradili. Da imam para za bolji bajs, hotelcice svako vece, klopanje po restoranima, verovatno ne bih ni pomisljao da uradim ovo :) a za klip nismo ni imali nikakvog materijala. to je skoro sve :) ali smo pokusali lepo da uklopimo sa pesmom. bolje nemamo :)


@nihonjin
NIhongo ga dekiru ?
Arigatou gozaimasu :) Yasui kamera de shashin wo torimashita
Nihonjin
Posts: 8
Joined: 26 Jan 2011, 00:03

Re: Srbija - Jadran - Alpi - Milano 2200km

Post by Nihonjin »

:) 分かりました。 
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Srbija - Jadran - Alpi - Milano 2200km

Post by shebez »

vkknamakemono wrote: A slabiji dozivljaj sigurno nije :) kao prvo, pokusali smo da prenesemo poruku da ako smo mi toliko mogli da prevalimo sa ne mnogo skupim biciklima, onda neko sa svojim makar do posla moze da pokusa da ode. I ako smo bar jednu osobu u tome ubedili, onda smo uspeli. A drugo, bitnije, vise para nismo ni imali :) i morali smo da se snalazimo, popravljamo, improvizujemo i to je upravo ona draz!
"Boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka"
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
Post Reply