Besna Kobila 1923m

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Besna Kobila 1923m

Post by Milan »

Sve su mi vožnje drage ali mi je nekako ova zadnja najdraža. Šala u stranu, ali predeli na kojima smo vozili ovog vikenda su možda i najlepši mtb poligon u našoj zemlji. To je prostor od Vlasinskog jezera na 1200mnv do vrha Besne Kobile na 1923mnv. na kome se nalaze mnogo kilometara zemljanih puteva od kojih mi odabrasmo krug od 100-tinak dat u najavi ove vožnje. Moja preporuka da se uvrsti u plan vožnje za sledeću godinu.

Image

Još neke od fotografija na http://picasaweb.google.com/drakulic.mi ... bila1923m#
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Besna Kobila 1923m

Post by bluealek »

Milane, možda si prevideo, ali to već imamo u planu za ovu godinu (25-26. septembar).
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Besna Kobila 1923m

Post by Gruja »

Mnogo je lepo! Neverovatno otvoren predeo, na sve strane sirok vidik!
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Besna Kobila 1923m

Post by barda »

Stvarno lep predeo :D
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Besna Kobila 1923m

Post by Milan »

Milane, možda si prevideo, ali to već imamo u planu za ovu godinu (25-26. septembar).
Moj previd
User avatar
Бранко
Freebiker
Posts: 63
Joined: 17 May 2010, 09:25

Re: Besna Kobila 1923m

Post by Бранко »

Milane,neki put kad pogledam lepe fotografije sa tura,kakva je ova tvoja,bude mi baš žao što nisam bio.Ja i Kuša smo hteli ali ni jednom ni drugom se nije dalo.Kako Sale reče,vrlo malo vikenda ima za sve lepe ture.Ne vredi,neki od njih mora da se odvoji i za porodicu.Nadam se da ćemo Besnu kobilu jahati svi u septembru.Izgleda da ste imali sreće sa vremenom.Pozz.
Post Reply