Kraljevo-Gornji Dubac-Propljenica 83km.

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Kraljevo-Gornji Dubac-Propljenica 83km.

Post by KUSHA »

Napokon posle mnogo kišnih dana iskoristismo današnji dan na vrlo lep način.Jutro nebo crno i tmurno apsolutno ne obećavajuće da će moći da se vozi.Medjutim rešeni da idemo pa makar i po kiši tako i bi.Dan idealan za vožnju.Trasa sa ne mnogo blata a pogledi uvećavaju zenice ka maksimumu.Sleve i desne strane redjaju se malinjaci koji će nas na istom mestu čekati za od prilike mesec dana kad maline sazru.Evo i malo sličica:http://www.kusevija.fotopic.net/c1857743.html.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Kraljevo-Gornji Dubac-Propljenica 83km.

Post by alazovic »

Kuša po običaju malo zakida na kilometraži.
Moj GPS pokazuje 85.8km, a uzgred, bilo je 1340 metara uspona.

Evo i mojih slika: http://alazovic.fotopic.net/c1858080.html

I jedno nagradno pitanje: Šta mislite, šta se desilo ovoj jagodi? Nije težak odgovor, potražite ga u galeriji :)

L.A.
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Kraljevo-Gornji Dubac-Propljenica 83km.

Post by arxmilan »

KUSHA wrote:Napokon posle mnogo kišnih dana iskoristismo današnji dan na vrlo lep način.Jutro nebo crno i tmurno apsolutno ne obećavajuće da će moći da se vozi.Medjutim rešeni da idemo pa makar i po kiši tako i bi.Dan idealan za vožnju..
Sreća hrabre prati ;) Odlična tura, jedva čekam da se ponovo vozikamo samo da završim diplkrrr
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Kraljevo-Gornji Dubac-Propljenica 83km.

Post by alazovic »

Okačio sam trek sa pričicom na Staze i bogaze

Koga interesuje - izvol'te :)

L.A.
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Kraljevo-Gornji Dubac-Propljenica 83km.

Post by Polar »

Dobra vam je ta tura,a i vreme vas je,napokon,poslužilo.
Kusho,sledeći put,kada kada se odlučite na sličnu turu,najavite je,pa da se i mi ostali zainteresovani priključimo.
Možda čak i za ovaj vikend,s obzirom da prognozeri obećavaju lepo vreme.
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Kraljevo-Gornji Dubac-Propljenica 83km.

Post by alazovic »

Jes' da nisam član kluba, ali evo da dam informaciju:

U Kraljevu se tradicionalno prave nedeljne vožnje, sa polaskom iz centra grada, kod "Milutina" u organizaciji MTB kluba "Čiker". Obično se kreće u 10, ali desi se nekada da se vreme pomeri na 9 kad se planira duža tura (što je prošlog vikenda bio slučaj).

MTB Čiker od petka do nedelje pravi turu na Povlen, Kuša ide sa njima, a kako sam shvatio iz jednog razgovora, mesta u prevozu su popunjena tako da bi eventualni dodatni bajkeri morali sebi da obezbede auto za pratnju.

Ako neko želi da se vozi sa njima - neka pita Kušu za organizaciju...
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Kraljevo-Gornji Dubac-Propljenica 83km.

Post by Polar »

Hvala na informaciji.
Ovaj vikend ne mogu da se posvetim vožnji sva tri dana,ali neki drugi vikend sigurno.S obzirom da još uvek nemam navigaciju,odgovara mi da se priključim onima koji je imaju.
Post Reply