Fruska gora

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Fruska gora

Post by shebez »

Za vikend smo se Milan, Nevena (citaj nova freebajkerka) i ja provozali po fruskoj gori. Docekali su nas domacini Emil i Gruja kod Iriskog Venca. Staze su vrh, komentari suvisni... tako da svaka voznja po FG nije promasaj.
Evo trek sa nase voznje:
Trek sa FG
I profil voznje...
Image
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Fruska gora

Post by shebez »

Sad videh da je profil u kontra smeru :? ...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruska gora

Post by barda »

Prosečna brzina 5km/h! :evil:

Vi ste baš uživali u vožnji :D

Nego, da li može iz treka u mapsourcu da se vidi vreme mirovanja, i ukupno uspona? Ja nisam mogao to da pronađem?
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Fruska gora

Post by shebez »

Tri sata voznje i tri sata bleje za trideset kilometara... :D
A ukupan uspon je oko 1000m.
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: Fruska gora

Post by Grujic »

Odlicna je bila voznja. Nismo zurili a nismo se bas ni vukli. Krenuli smo sa Venca na Popovicu, tamo se malo vozikali pa se onda preko Orlovog Bojista spustili na Pargovo. Odatle dalje na Glavicu pa Stolove i pauzu pravili na vidikovcu Ksena. Dalje je put isao preko Selista, planinarskog doma na Strazilovu, spomenika Branku Radicevicu a odatle maratonskom stazom do Partizanskog puta i na kraju opet do Venca. Odlicna tura ne preterano teska bez obzira sto nije bilo 3 km ravnog terena ali takva je Fruska Gora.
Post Reply