Pozarevac-Stanisici-Zasavica-Pozarevac

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Pozarevac-Stanisici-Zasavica-Pozarevac

Post by rajko55 »

Zeljan voznje koju sam malo zapostavio zbog planinarenja,krenuo sam u cetvrtak ka Beogradu ali posle Grocke sam skrenuo na avalski put ka Vrcinu jer tuda dosad nisam isao i navozao se brda do Beograda,obisao ga obilaznicom i preko Obrenovca stigao do Misara ispred Sabca gde sam spustio sidro i prenocio.u Petak sam otisao do Stanisica a posle obilaska vratio se u Srbiju i krenuo put Zasavice i Sremske Mitrovice,stigao predvece pred Simanovce i lenger.Subota ujutro i put preko Dobanovaca,Surcina,Beograda i Smedereva vratio se kuci u 15,30 i izvezenih sa svim skretanjima 470 km ,da ne duzim evo fotki sa puta
http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 7f6f39d8a6
http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 57bebc2bf2
pozdrav
Last edited by rajko55 on 16 Sep 2009, 23:22, edited 1 time in total.
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Pozarevac-Stanisici-Zasavica-Pozarevac

Post by shebez »

Rajko,
Sto izmesa ove slike ne mogu das pohvatam gde si sta slikao...
Koliko sam skapirao ova pruga je u Stanisicima, to nije bilo kad sam ja bio zadnji put. Ali gde si nasao ove zivotinje ne neverujem da je i to u Stanisicu, mozda u Zasavici ili ... :?:
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Pozarevac-Stanisici-Zasavica-Pozarevac

Post by rajko55 »

Pozdrav i izvinjenje slike je izmesao fotopic :( pruga je u Stanisicima a zivotinje u Zasavici :) ,setovanje u fotopic je izmiksalo slike a i napunio sam ga :lol: pa moram nov link da otvaram :roll: . pozdrav
anadela
Freebiker
Posts: 42
Joined: 06 Jun 2009, 17:53

Re: Pozarevac-Stanisici-Zasavica-Pozarevac

Post by anadela »

Sta reci Rajko opet sve cestitke i za voznju i za zalaganje na forumu, nema te na svjet :)
User avatar
bachaman
Freebiker
Posts: 158
Joined: 09 Feb 2007, 22:28
Location: Beograd
Contact:

Re: Pozarevac-Stanisici-Zasavica-Pozarevac

Post by bachaman »

Hehe bravo Rajko!
Jesi probao kulen od mangulice u Zasavici ? :)
Zanima me kako si doshao od Sremske Mitrovice do Shimanovaca, nemoj mi samo reci da si ishao autoputem?
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Pozarevac-Stanisici-Zasavica-Pozarevac

Post by rajko55 »

Pozdrav Bashaman nisam isao autoputem krivudao sam kao da sam popio koju ludaju :lol: - S.Mitrovica-Ruma-Pecinci-Shimanovci-Ugrinovci-Dobanovci-Surcin-BGD i .... a nisam probao jedva su mi mrzovoljni radnici i pivo dali jer su sredjivali ogradu u Zasavici.pozdrav
Post Reply