Goč, Studena planina, Željin - kako je bilo?

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Goč, Studena planina, Željin - kako je bilo?

Post by x3m_optimus »

Cuo sam Grujo za njih, samo nesto ne znam da sam ikada video... Mozda tako crne, ali one plave su cool :)
User avatar
Blaza
Freebiker
Posts: 98
Joined: 04 Jun 2009, 19:40
Location: Beograd

Re: Goč, Studena planina, Željin - kako je bilo?

Post by Blaza »

Shebez, slike su odlicne, posebno cvece i plava buba s crne tufne, inace telefon mi je stigao, eto sta da kazem ima postenih ljudi jos medju nama! Pozdrav jos jedared svima i vidimo se na nekom freebiking survival :wink:
držnedaj
Freebiker
Posts: 74
Joined: 20 Jul 2009, 23:37

Re: Goč, Studena planina, Željin - kako je bilo=ludo i extremno

Post by držnedaj »

Prvo bih se zahvalio mom biciklu što me je sigurno vodio tamo gde su ga moje ruke i noge navodile; i što je izdržao sav napor i teret. Pola pije, pola cannondale-u daje. To je ipak za njega bila prava uživancija jer konačno se našao negde izvan grada. Zemlja, kamen, drvo, kamen, trava, drvo, zemlja, kamen, blato, kamen, potok...kopriva, tako je to izgledalo iz njegovog ugla.
Slažem se sa večinom u mišljenju da je tura bila baš dobra. Pohvalio bih organizaciju i zahvalio se svima na učešću. To je onako službeno.
Goč i Željin su zaista lepe planine, još uvek dobro očuvane. Neka takve i ostanu, barem dok nam ne uvedu taksu za besciljno lutanje (Majin izum).
Niko nije spomenuo ferari u sred planine. Ipak ne kažu za džabe, pa ovo je Srbija.
Zahvalio bih se i Blaži na prevozu, doduše s tim da smo par puta zažmureli i vikali u sebi ne preticati za Saletom, ne preticati za Saletom, ali eto stigosmo zdravi i čitavi.
Sve u svemu jedno lepo novo iskustvo.
Možda su forumaši razmišljali o tome da otvore školu humora u kojoj bi se obradjivale teme šta je a šta stvarno nije smešno i kako i u koje svrhe upotrebljivati humor, kao i primenu humora tokom vožnje.
Toliko od nas i vas.
Drug Tito je rekao da su studenti u pravu. :mrgreen:
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Goč, Studena planina, Željin - kako je bilo?

Post by bluealek »

Bolje ikad nego nikad! :) Vratih se sa vodanja filmadžija po Srbiji i konačno sam stigao da postavim i svoju galeriju sa Goča. Možda ima ponešto što još niste videli :)

http://www.freebiking.org/galerije/main ... temId=5884

Tu je i .gpx trek sa bitnijim tačkama:
http://www.freebiking.org/TUROTEKA/2009 ... Zeljin.zip
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Goč, Studena planina, Željin - kako je bilo?

Post by x3m_optimus »

bluealek wrote:Bolje ikad nego nikad! :) Vratih se sa vodanja filmadžija po Srbiji i konačno sam stigao da postavim i svoju galeriju sa Goča. Možda ima ponešto što još niste videli :)

http://www.freebiking.org/galerije/main ... temId=5884

Tu je i .gpx trek sa bitnijim tačkama:
http://www.freebiking.org/TUROTEKA/2009 ... Zeljin.zip
Sale, slike su odlicne kao i uvek... Nisam sumnjao uopste :) Samo, nisi nastavio slikanje posle onog srusenog brda. Kako ste prosli dalje?!
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Goč, Studena planina, Željin - kako je bilo?

Post by shebez »

Iza brda smo se skroz zbunili jer je brdo skliznulo na trokraku raskrsnicu dva velika sumska puta, pa smo malo bauljali kroz sumu trazeci te puteve a da nismo ni bili svesni da su ispod nas jer je drvece koje je skliznulo zajedno sa brdom i dalje stajalo uspravno kao da je tu oduvek raslo a ne negde vislje. I kada smo se nekako, nesto dalje dokopali puta cekao nas je kraci uspon do Dobrih voda gde smo proveli prvu noc i tu zavrsili krug. Pakovanje, kafana i kuci...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
Post Reply